Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Seviyor Sevmiyor - MF Yapim/ATV - 2016-2017
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 79, 80, 81  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Seriale tureckie niewyemitowane
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mewka93
King kong
King kong


Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 2451
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 23:53:35 22-08-16    Temat postu:

ewunia13410029 napisał:
https://www.youtube.com/watch?v=FcGz5kEWVeI Nie wiem, jak Wy, ale dla mnie wersja Yogiego sto razy lepsza Mamy czas do soboty na ogarnięcie tekstu


Evet Yogi lepiej brzmi ale jak on zaśpiewa te słowa Deniz to ja padnę tu są po angielsku jakby ktoś chciał
--> [link widoczny dla zalogowanych]

A wiecie może czy Gokhan coś jeszcze śpiewał wcześniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ewunia13410029
Idol
Idol


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 1897
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 0:04:26 23-08-16    Temat postu:

mewka93 napisał:
ewunia13410029 napisał:
https://www.youtube.com/watch?v=FcGz5kEWVeI Nie wiem, jak Wy, ale dla mnie wersja Yogiego sto razy lepsza Mamy czas do soboty na ogarnięcie tekstu


Evet Yogi lepiej brzmi ale jak on zaśpiewa te słowa Deniz to ja padnę tu są po angielsku jakby ktoś chciał
--> [link widoczny dla zalogowanych]

A wiecie może czy Gokhan coś jeszcze śpiewał wcześniej


Aktualnie prześwietlam jego osobowość Jak się dowiem to dam znać

Z innego serialu [link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez ewunia13410029 dnia 0:21:26 23-08-16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
777
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 106
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 14:34:10 23-08-16    Temat postu:

Gokhan ma chyba czarne włosy naturalne
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ewunia13410029
Idol
Idol


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 1897
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 16:17:30 23-08-16    Temat postu:

Zakulisowe z nowych odcinków:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MonicaVeronica65
Generał
Generał


Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 7650
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: BB
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 19:09:37 23-08-16    Temat postu:

Jak zawsze - streszczenie

Deno zrezygnowała z przyjścia do Yogiego, by go nie denerwować. Stwierdziła, że musi znaleźć inny sposób - no i znalazła - Tunę "Cierpliwie powtarzam: Yigit może być chory, prawdopodobne jest. Potrzebuje leków, potrzebuje by ktoś je przyniósł". Wyśmiech Tuny Deno: "Obrzydliwy" (igrenc). Ama czego się nie robi dla Deno
Irem prócz tego co w zwiastunie powiedziała chyba, że chce dla niego jak najlepiej (wszystkiego, co dobre) i chciałaby na zawsze zostać w jego życiu <?> ( JJ help ).
Tuna i Irem: T: "Co ty tu robisz, nie możesz mnie zostawić?". Irem przepraszała go i tłumaczyła się, że coś pilnego się stało i musiała przyjść do przyjaciela. Również zapytała co on tu robi, a Tuna, że "może też odwiedzam przyjaciela, czy to niemożliwe?".
Tuna u Yogiego: "Ta stażystka, którą ciągle gardzisz (hor gordun), niszczysz (mahvettin) - to twoja pierwsza miłość, synku. Taaak, powiedz, zaskakujące,nie? Jaka dziwna niespodzianka. I ta dziewczyna, po której tak wrzeszczysz, którą gardzisz, martwi się o ciebie i przysłała mnie tu.
Piserif
Deno opowiadala Irem o całej sytuacji z Yogim. Stwierdziła, że może mu powie, wyjaśni prawdę. Irem odpowiedziała jej, by nie ważyła się tego robić. Gdy Deno spytała dlaczego, ta zaczęła się wymigiwać, że przecież jest chory itd. Deno chyba stwierdziła, że powie mu. W miarę upływu czasu, nie wie jak, ale powie.
TuGit "Gunaydin matador"
Cedzak i jego standardowe pytanie "Co ty tu robisz?!" Tuna wyjaśnił swój pobyt i stwierdził, że Yogi powinien może mu podzękować za opiekę "Stajyer, stajyer ona ci powiedziała, prawda?!" Tuna zaczął go wkręcać, że przecież sam otworzył drzwi, wpuścił go, przytulił, kazał jako gościowi usiąść
Akcja na przejściu dla pieszych: Y: Mówiłem ci, że potrzebuję pomocy? Dlaczego mi pomogłaś? Byłaś u lekarza? Dobrze się czujesz? *apsiiiik* (a widzisz Yogi, dałbyś Deno chustkę, to byś nie musiał poprawiać żelatyny na włosach ) .
Irem i Yogi: Irem: "Jak pięknie, deszcz pada." I tym się wkopała. Yogi: "Pięknie? Kiedyś nie lubiłaś deszczu. " Irem powiedziała, że to prawda i zaczęła się tłumaczyć, ale Yogi skwitował: "Ja nadal nie lubię, gdy pada."
Deno w gabinecie znalazła na komputerze stronę internetową, na której Yogi szukał sposobów na wyleczenie z choroby.

Akcja z dawną znajomą Irem: Jakaś dawna znajoma podeszła i spytała co u niej słychać - Irem stwierdziła, że jej nie zna i chyba ją z kimś pomyliła i wymyśliła, że zapomniała, że ma spotkanie i musi już iść. Yogi stwierdził, że ciężko mu ją rozpoznać i ma wrażenie, ze jest inną osobą. Irem: "Oczywiście, że nie jestem inną osobą. Nie rozumiem dlaczego tak mówisz. To ja, Deniz Aslan. Twoja przyjaciółka z dzieciństwa." Yigit: "Nie wiem. Naprawdę nie wiem.Zachowujesz się, jakbyś była inną osobą."
Gazi: Panie Yigit, co się stało? Miłosne problemy? Jestem tutaj, wysłucham - awww
Właścicielka Flamingo: "Niewiarygodne! Uśmiechasz się." i sugerowała, że się zakochał ( ).
Yogi: "Praca na mnie czeka" (taaa ).
YogiCemor telefon - "Cześć Cemal, jest pilna robota"
Cemal ma wyższe wykształcenie psychologiczne Yogi opowiedział mu o swoich wątpliwościach co do Irem, czy osoba może się aż tak zmienić, ale oczywiście nie powiedział tego wprost, tylko ściemnił, że "kuzyn ma taki problem". Ama Cemo niegłupi - domyślił się (zwłaszcza, gdy Yogi mylił się i zamiast mówić w 3 osobie l.poj., mówił w 1 ) Cemo stwierdził m.in. że 15 lat to długi okres i osoba mogła się zmienić i to normalne. Yogi mówił chyba, że czy to możliwe, by swoją pierwszą miłość zobaczyć w innej osobie/czy inna osoba moze przypominać jego pierwszą miłość nawet, jeśli się tego nie domyśla - patrzy jak ona, uśmiecha się jak ona, czuje jak ona.
Tuna i Irem na ławce: Tuna poradził Irem, że jeśli chce tej osoby, kocha ją to niech idzie porozmawiać. Irem stwierdziła, że to nie takie proste. Tuna zacytował słowe Deno "Każdy ma szansę u każdego" i tym przekonał ją - zdecydowała się walczyć o Yogiego
Irem i Yogi w restauracji: Irem pokazał puzzla i powiedziała, że znalazła go w domu. Yogi: "Zmieniłaś się Deniz. Myślałem o twojej zmianie. Myślałem, że straciłem dawną Deniz, ale myliłem się." Na co Irem: "Wciąż jestem tamtą Deniz" Yogi zaprosił ją, by kiedyś przyszła i razem ułożyli puzzle (skoro ma ten brakujący fragment).
Rozmowa z macochą: Irem powiedziała, by nie interesowała się.
I: Nie powiesz ojcu, prawda?
Macocha: Jeśli poprosisz, nie powiem.
I: Proszę, nie mów.
M: Aż tak kochasz tego mężczyznę?
Macocha kazała Irem zapoznać się z Yogim i "zobaczymy czy powiem ojcu, czy nie powiem".
Irem i Deno: "Nie rozumiem cię Irem, kiedyś rozmawiałyśmy, plotkowałyśmy co rano, tęsknię za tobą".
Potem:
D: Nie chcesz mi powiedzieć co się stało?
I: Chcę, ale potem, gdy sama wszystko zrozumiem. Poczekasz?
D: Myśl, że wszystko będzie dobrze.
I: To trochę trudne.
D: Nie wiem co to za sprawa, ale będzie dobrze.

Wyrzucanie cebulki - wydaje mi się, że powiedział coś w stylu: "Upewniłaś mnie Deniz, pomyliłem cię ze stażystką. Przepraszam".

Przed samochodem: Y: Jadę ze stajyerem, co może być gorszego?
D: Jadę z Yigitem, co może być lepsze?

Cemo jak się dowiedział, że samochód, który prowadzi jest wynajęty z firmy spanikował

Yogi kazał iść Deno do samochodu, "jako twój szef!"
Deno: "Odrzucam"
Potem mu dogadała, o czym już wcześniej pisałam (że "nie trzeba tak cały czas kontrolować").
Yogi chyba przygadał Deniz, że ma się ogarnąć na to spotkanie, że chłopczyce się nie podobają (ludziom). "No dalej, chłopczyku!"
Deno zadzwoniła do Irem i opowiedziała jej o wszystkim, o tym także jak to zarąbiście wyglądał jak wyszedł z pokoju i o tym, że musi się wyszykować na spotkanie. Irem stwierdziła, że jest piękną dziewczyną. Deno spytała ją co robić i wtedy Irem chyba poleciła jej by spytała o kosmetyczkę i fryzjera (czy są te usługi w hotelu). Deno stwierdziła, że przeciez to dobry hotel (i pewnie są), ale z tego podekscytowania zapomniała.

Końcówka

Jak zawsze JJ i Ewunię proszę o poprawę, jeśli coś źle zrozumiałam

Sagol Ewunia za nutkę - filmik będzie jak nic
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cukierki
Generał
Generał


Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 7714
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 20:06:24 23-08-16    Temat postu:

Gdzie szukac aminek z tej perelki? sama nie umiem zrobic
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Alice13
Mocno wstawiony
Mocno wstawiony


Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 7427
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Z krainy czarów :)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 21:09:04 23-08-16    Temat postu:

Jestem po drugim odcinku i jeszcze bardziej zakochałam się w Tunie
Yight na grabił sobie u mnie oj nagrabił "Nie pamięta wół jak cielęciem był"

MonicaVeronica65 wielkie dzięki za streszczenie

Od niedzieli chodzi za mną ta piosenka https://www.youtube.com/watch?v=W0E2EtBy-Dw
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Shelle
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 28 Paź 2007
Posty: 46423
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 21:11:10 23-08-16    Temat postu:

Alice13 napisał:
Jestem po drugim odcinku i jeszcze bardziej zakochałam się w Tunie
Yight na grabił sobie u mnie oj nagrabił "Nie pamięta wół jak cielęciem był"

Oj mój agresor na Ygita po tym odcinku też był ogromny Teraz będzie musiał się nastarać, żeby odkupić swoje winy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Alice13
Mocno wstawiony
Mocno wstawiony


Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 7427
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Z krainy czarów :)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 21:22:17 23-08-16    Temat postu:

Shelle napisał:
Alice13 napisał:
Jestem po drugim odcinku i jeszcze bardziej zakochałam się w Tunie
Yight na grabił sobie u mnie oj nagrabił "Nie pamięta wół jak cielęciem był"

Oj mój agresor na Ygita po tym odcinku też był ogromny Teraz będzie musiał się nastarać, żeby odkupić swoje winy


Dlatego uważam, że jak w końcu się dowie że Deniz to jego przyjaciółka z dzieciństwa, to powinna mu wypomnieć tę rozmowę i kilka następnych i powiedzieć mu, że nie jest już tym dawnym Yightiem, bo on nigdy by nikogo tak nie poniżył, niech się płaszczy, tłumaczy i na kolanach błaga o wybaczenie Czasami bywam bardzo wredna

Yight powinien poznać prawdę o Deniz, jak się już w niej zakocha, dlatego, że jest taka jak jego przyjaciółka z dzieciństwa, czyli zakochał się w jej wnętrzu, a nie wyglądzie, choć ta jej zmiana to był ostatni gwóźdź do trumny, tudzież zakochania się w niej

Najlepsze było to jak on stał, a Deniz zmieniała koło w samochodzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora
777
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 106
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 21:41:07 23-08-16    Temat postu:

Jak ją nazwał chłopczycą czy coś w tym stylu to niech sobie później trochę pocierpi gdy prawda wyjdzie na jaw. Jak tu już ktoś wcześniej wspomniał niech mu wypomni o tym jak traktował stażystkę, jak się zmienił. Dobrej nocy dla wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MonicaVeronica65
Generał
Generał


Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 7650
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: BB
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 22:11:18 23-08-16    Temat postu:

777 napisał:
Jak ją nazwał chłopczycą czy coś w tym stylu to niech sobie później trochę pocierpi gdy prawda wyjdzie na jaw. Jak tu już ktoś wcześniej wspomniał niech mu wypomni o tym jak traktował stażystkę, jak się zmienił. Dobrej nocy dla wszystkich


Dokładnie to powiedział: delikanlı = chłopiec i erkek cucuk, co znaczy to samo. No to się zdziwił
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fantasma
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 3815
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 22:30:46 23-08-16    Temat postu:

Dziekuję za cudne streszczenie, dziewczyno wymiatasz


Hahha zmienianie koła... jak na taką, co to nic nie potrafi nieźle sobie poradziła...

I tak, też jestem za tym, zeby Yigit odpokutował swoje winy (same wredoty na tym forum, ale cóż... )

Hahhahah podobało mi sie własnie to, że ona mu na zlośc zrobiła z tym wyglądem, az mu w pięty poszło... i fajnie, ze w końcu w jego obecności wzieła sie w garść i nie jest juz tą sierotka marysia tylko potrafi mu przygadać, zaczyna dziewczyna wierzyc w siebie,a juz po tej przemianie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mewka93
King kong
King kong


Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 2451
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 23:36:16 23-08-16    Temat postu:

ewunia13410029 napisał:
mewka93 napisał:
ewunia13410029 napisał:
https://www.youtube.com/watch?v=FcGz5kEWVeI Nie wiem, jak Wy, ale dla mnie wersja Yogiego sto razy lepsza Mamy czas do soboty na ogarnięcie tekstu


Evet Yogi lepiej brzmi ale jak on zaśpiewa te słowa Deniz to ja padnę tu są po angielsku jakby ktoś chciał
--> [link widoczny dla zalogowanych]

A wiecie może czy Gokhan coś jeszcze śpiewał wcześniej


Aktualnie prześwietlam jego osobowość Jak się dowiem to dam znać

Z innego serialu [link widoczny dla zalogowanych]

Dzięki czyli śpiewanie nie jest mu obce

Myślę że możemy być spokojne o "pokutę" Yigita najpierw chłopak pomęczy się z dwubiegunową Irem która chyba sama gubi się w tym kim chce być a potem myślę że Deniz trochę potrzyma go jednak na dystans w friendzone
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fantasma
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 3815
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 9:16:43 24-08-16    Temat postu:

Dobra wiem to już zaczyna byc choroba...

Niby był zły, ale sie uśmiechnął jak wskoczyla do tej wody...

Powrót do góry
Zobacz profil autora
MonicaVeronica65
Generał
Generał


Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 7650
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: BB
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 9:40:23 24-08-16    Temat postu:

fantasma Sagol kiz Tradycja musi zostać zachowana
Ona już mu od początku umiała przygadać super

Też liczę, że nabierze pewności siebie, bo niby mówiła Tunie, że nie ma problemu z wyglądem, ale z kolei jak się dowiedziała o tej lasce Yogiego to się podłamała Ale i tak nie jest zahukaną myszą więc ta przemiana to tylko wisienka na torcie

Jego właśnie zaczyna kręcić ta jej niepokorność

mewka93 Goki odczaruje mi "Nayino"
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Seriale tureckie niewyemitowane Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 79, 80, 81  Następny
Strona 25 z 81

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin