Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Avenida Brasil/W Niewoli Przeszłości - Globo - NowaTV
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 90, 91, 92  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Telenowele wyemitowane
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brodzia
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 13166
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 20:03:36 27-02-17    Temat postu:

Odcinek 65

Piłkarz z Monalisą wyglądają razem cudownie! Ja chcę na to patrzeć, zupełnie inny serial

Jorginho też rozgrywa Ninę, a Nilo jej pomaga nie jest źle, ale pomimo tej chemii między nimi.. ona tak dziwnie go całuje, że bardziej mnie to śmieszy niż wzrusza - mogła by przestać z tymi omdleniami, bo chłop aż tak doskonały nie jest

I ta ściema z narzeczonym.. przecież nikt w to nie wierzy. Jak nie gość ze stacji, to super nowy narzeczony. Dejcie życ.

Dziadek mi się podoba. On mówi jak jest, sam nie wierzy w łzy Jędzy i chyba ma większy autorytet u Piłkarza niż matka widzę same plusy tego odcinka

Olenka pomaga Silasowi zapomnieć o Monalisie Monalisa nie jest przejęta tematem, hahahaha


Odcinek 68

Wszyscy zakochani w Ninie, jakżeby mogło być inaczej.

Szkoda mi Suelen, ale Roni zaczyna się nią interesować to zestawienie mi się podoba, hahahah

Odcinek 69

hahahaha już myślałam, że Leleco powie Jorginho, że ojciec zaczyna z nim rywalizować o względy Niny

ej Nina to już przegina, żeby wszędzie w tym fartuchu chodzić to nie jest higieniczne!!!!! ale przynajmniej nie udaje już głupiej, że nie wie, że Jorginho za nią łazi

Jorginho już zapomniał, że ma narzeczoną i szuka dziewczyny i Max ich obczaił - szach mat, hahaha.

Teksty, że nie może oszukiwać Debory są głupie same w sobie. Nie kocha jej ale z nią będzie bo Nina go nie chce? człowieku.






Ostatnio zmieniony przez brodzia dnia 15:39:15 28-02-17, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
brodzia
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 13166
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 18:08:26 28-02-17    Temat postu:

Odcinek 73

Zaczyna się wszystko komplikować. Nie podoba mi się co ze sobą robi Nina. Wszystkie chłopy za nią latają, a ona będzie teraz udawać, że uwodzi Maxa nie ogarniam tego.

Nie podoba mi się też zachowanie Jorginho, który jest egoistą. Nie potrafi być sam, ciągle wchodzi do Debory, bo tylko ona na niego czeka i go kocha. On jej wcale nie i tylko szuka klinów. Dramat. Dałby jej spokój i Debora by dała sobie spokój, bo tego się już wytrzymać nie da, kiedy ona się tak poniża.
Nie wiem też, co jemu się podoba w Ninie, bo ani ona ładna, ani obecnie mądra.

Scen Jędzy nie da sie ogladać, bo ona ma zaciętą płytę, non stop gada i gada i gada i płacze. A wszyscy już wiedzą, że to nie jest prawdziwe.



Mam swoją drogą wrażenie, że skądś ją znam ma bardzo specyficzną urodę.



_______________________

Roni w tym wszystkim się okazał najlepszym sprzymierzeńcem Suelen. I chyba będzie z tego coś więcej, hahaha.
Dobrze, że nie jest gejem choć wszystko na to wskazywało
Echhh co za pech. Oczywiście musiał zgubić telefon przed samą bramą, żeby go złapali!! Losieeeeeee

Biedna Ivanka. Max jej kompletnie nie szanuje, a ona jeszcze za nim wypłakuje łzy. Jest zaskoczona brakiem ciąży, a jak ma w niej być skoro Max ją usypia środkami?


Odcinek 76

Jorginho zdecydował się na pójście w ogień za Ritą, niezależnie od tego co ona planuje, a ona nie potrafi mu powiedzieć w czym problem i po prostu mieć go po swojej stronie. Nie podoba mi się to, że zaczęła się spotykać z Maxem! A Max.. nawet perfumuje swoją żonę zapachem Rity dramat. Co ta dziewucha ma w sobie, że wszyscy za nią tak latają..

Piłkarz wyznał Ricie, że zabił jej ojca. Jestem ciekawa czy będzie to miało jakikolwiek wpływ na jej postępowanie

Dziwne jest też to, że wszyscy (nawet Debora!) kłamią na rzecz Niny.


Odcinek 77

Silas krzyczy, że jest wolny - a obrączke nadal nosi

Jak się młody dowie, że biologiczny i zastępczy ojciec chcą mu odbić Ninę, to się ucieszy


Ostatnio zmieniony przez brodzia dnia 9:40:44 01-03-17, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
brodzia
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 13166
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 18:34:36 01-03-17    Temat postu:

Odcinek 78

Jestem prawie na półmetku, ale zaczynają się dla mnie wyjątkowo ciężkie odcinki. Wydawało mi się (jak wcześniej już wspomniałam), że pomiędzy Ritą a Jorginho coś się unormowało, ale nic bardziej mylnego. Nie wiem w czym problem.. nie rozumiem dlaczego Nina nie potrafi wprost powiedzieć, że umawia się z Maxem. Przez nią słowa jędzy zaczynają nabierać nowego znaczenia. ONA WCIĄŻ WSZYSTKO KOMPLIKUJE!!!

Ich wątek zaczyna mnie drażnić, bo Jorginho zaczyna mieć słuszny mętlik w głowie. Liczę jedynie na to, że do Debory znowu nie będzie chciał wracać.

Na szczęście nie tylko wokół nich serial się kręci. Roni i Suelen coraz lepiej się mają, tak samo jak Alexia i Caginho

Niestety Noemi & Veronica nie odpuszczają i chodzą za Caginho.. przez to ślub Alexis się też nie uda.

Natomiast Roni z każdym odcinkiem szalenie mi się podoba i lubię jego tajemniczość i zdystansowanie. Jako jedyny okazał się chłopem i pomógł Suelen. Cała reszta dobrze się z nia bawiła, kiedy sami mieli potrzeby..
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Stokrotka*
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 17542
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 21:39:45 01-03-17    Temat postu:

brodzia napisał:

Natomiast Roni z każdym odcinkiem szalenie mi się podoba i lubię jego tajemniczość i zdystansowanie. Jako jedyny okazał się chłopem i pomógł Suelen. Cała reszta dobrze się z nia bawiła, kiedy sami mieli potrzeby..

I ja go strasznie polubiłam! Już od tego momentu kiedy tamci przygotowali sobie "zemstę" na Suelen za to, że nimi pogrywała (zapominając, że dawali się nabierać, że za darmo nic nie było i jak mieli chcice to się za nią brali) i ośmieszyli ją na oczach wszystkich - tylko on jeden, pomimo że jej nie lubił, wykazał się odrobiną współczucia i zwykłego dobrego wychowania.

Już mnie przegoniłaś ja się ponownie wzięłam za odcinki jestem na 76 i podoba mi się jak Roni rozmawia z Suelen - jak stara się ją podtrzymać na duchu, Leo tylko głupio się uśmiecha (nie przepadam za nim).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
brodzia
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 13166
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 21:49:05 01-03-17    Temat postu:

Leandro jest dziwny. W sumie to ja nie wiem czy on jest bardziej urażony przez oszukane materialne czy przez to, że Suelen go nie chce ale relacja pomiędzy Suelen a nim jest i tak najlepsza spośród wszystkich amantów

A co do Roniego - jest fajny, byłam przekonana, że faktyczne jest gejem, ale na szczęście nie przechodziło mi przez głowe, że może się z tego coś wywiązać, ale nie to, że Roni zdecyduje się na taki krok, by ratować Suelen by jej nie odesłano do Boliwi

Bardzo się ciesze, że dołączasz bo zachowanie Niny zaczyna mnie przerastać i ciężko mi się ogląda. Nie spodziewałam się, że w połowie serialu już się zacznie wyjaśniać temat. Mam nadzieje, że przez reszte czasu nie będzie rozciągniętych bezsensownie wątków (jak w turkach). Choć na razie jestem zdumiona prowadzeniem akcji

Odcinek 78

Po ciężkich bojach wreszcie udało mi się dobrnąć do końca 78 odcinka. Kompletnie mi się nie podobają ostatnie odcinki. Nina jest niezdrowa na umyśle. Sama się okalecza byleby wyszło na jej. Nie widzi niczego oprócz zemsty. Dramat. Dobrze Jorginho powiedział Lucindzie, że to wariatka, która jest zdolna do wszystkiego, nawet do obściskiwania się z Maxem jest idealną bohaterką do tego by przesuwać jej wątek.



Leleco jest zdeterminowany żeby Draxon wyrwał jego żone


Noemia & Veronica jak one pojawiają się na froncie to ratują cały odcinek, hahahahahah. Caginho stał się nie do ujarzmienia

Sama nie wiem czy bardziej lęka się klauzuli umownej i kosztów zdrady czy samej Alexi (i tego, że nie zechce za niego wyjść) nieogarniam jak one mogą iść na taki żywioł i być z nim wyłącznie dla seksu

Roni oczyszcza teren i likwiduje kandydatów na ewentualnego męża Suelen - szlachetnie, hahaha.

Leandro w ogóle nie pasuje do Suelen. Wspaniale, że mu odmówiła!!

Wojna Noemi & Veronici

I wreszcie role się odwróciły i teraz Nina pochodzi za Jorginho.


Ostatnio zmieniony przez brodzia dnia 14:46:31 03-03-17, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
brodzia
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 13166
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 15:38:18 03-03-17    Temat postu:

Odcinek 79

Nina jest t r a g i c z n a, nawet Jorginho jej przeszkadza i nie waguje się o tym mówić.

Zaczyna się wątek Debory i Irana

Monalisa przeżywa rozstanie z Iranem. Stanowcza nadopiekuńczość. Nie kuma też, że Olenki notariuszem jest sam Silas, hahahahaha.

Nie ogarniam jak Nina może nie mieć skrupułów by obściskiwać się z Maxem.



Piłkarz ma rozdwojenie jaźni. Raz mówi młodemu, żeby szedł w dym za Ritą niezależnie od wszystkiego, a za chwile mówi coś innego - że jednak Debora jest lepszą kandydatką! Trzymajcie mnie.

Noemia & Veronica kiedy widzą Caginho są największymi rywalkami, a kiedy są same i myślą jak rozbić jego głupi pomysł - sprzymierzone jak nigdy biedne spaliły się na bezludnej wyspie, hahahaha.
DUREŃ NIECH SIĘ ŻENI, A MY PÓJDZIEMY W TANGO.

Paloma usłyszała, że Caginho jest jej biologicznym ojcem, hahaha. Mają teraz przesrane.

Rodzina Piłkarza wstępuje w progi intelektu, wreszcie po ~50 latach zaczynają się uczyć. Hahaha

NIE POTRAFIĘ ZROZUMIEĆ DLACZEGO NINA NIE CHCE WTAJEMNICZYĆ JORGIHNO. Głupie tłumaczenie, że jest zbyt emocjonalny i pokrzyżowałby jej plan.. On jej przecież powiedział, że jest w stanie skoczyć w ciemność bez spadochronu bo jej ufa. Ale jak ma ochote puszczać się z Maxem, to perdon.. żałosna dziewucha.

A ta tylko beczy, kiedy się sytuacja komplikuje i chłop zaczyna szaleć. Hipokryzja nie do zniesienia.

Odcinek 80

Max jest gburem coraz większym z odcinka na odcinek. A Ivanka biedna wszystko mu wybacza. Czemu oni nie chcą spojrzeć wreszcie prawdzie w oczy i wykopać nieroba Maxa?

Jorginho podoba mi się w odcinkach, w których zaczyna się domyślać tego i owego i walczy z Maxem i spółką.

Jędza jest dziwnie zakochana w Jorginho. Nie mogę się doczekać ostatnich odcinków - mam nadzieje, że tam wyjaśnią w czym tkwi problem.

Mam wrażenie, że Leleco chce się pozbyć Tessali a nie zrobić jej testu na wierność, bo już go tyle razy zdała że dałby spokój

Tomas & Debora idą na ślub ojca, a Vero & Noemi szaleją, hahahaha. Dobrze, że mają sprzymierzoną córkę Alexi do zniszczenia ślubu

Przykro mi, że po raz drugi zakończy się fiaskiem ślub Alexi


IDŹ SIĘ POCIĆ GDZIEŚ INDZIEJ one są niesamowite.

NIE WIERZĘ. TAKI WIELKI KOŚCIÓŁ, A JA MUSZĘ SIĘ WGAPIAĆ W TĘ ŁYSĄ PAŁĘ.

Nina rozwaliła jedno małżeństwo i drugie prawie. Poważnie jej się wymsknęło spod kontroli mszczenie się.


Odcinek 81


Suelen chyba naprawdę się zakochała w Ronim, a jeśli nie - to chce ją taką oglądać
Roni się oświadczył "Udręka i ekstaza"


Odcinek 82

DEBORA WRESZCIE.

Nina to ladacznica.

Leandro nie komplikuj.. masakra.


Ostatnio zmieniony przez brodzia dnia 16:38:59 03-03-17, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
brodzia
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 13166
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 8:22:03 04-03-17    Temat postu:

Odcinek 98


Jestem w szoku co tutaj się dzieje! Wątek zemsty dotychczas doprowadzał mnie do szału i był jednym z najgorszych dla mnie. Natomiast teraz to arcydzieło! Sama nie wiem po czyjej obecnie jestem stronie, ale wydaje mi się że bardziej po stronie Jędzy niż Niny.


Ten mały skurczybyk jest niezłym krętaczem.
Obecnie jest 2:1 dla Niny w tej wojnie. Bo zaczęła z upadkiem, haha.

Jorginho ma niesamowicie rozdwojoną jaźnie. On nie chce być z Deborą czy Niną. On chce po prostu z kimś być. Bo jak z jedną mu nie idzie, to od razu uważa że kocha drugą. MASAKRA

Monalisa & Iran jedzą wyśmienicie pałeczkami, klasa
Wkurza mnie swoją drogą Monalisa, za dużo pepla i robi za dużo wioski. Fajnie, że jest szczera ale czasem odnoszę wrażenie, że jest bardziej sfrustrowana niż prawdomówna.

Nina zachowuje się jak rasowa psychopatka. Widać to w jej oczach i całej twarzy. Ma podejrzany uśmiech.

Bezspecznie Jędza to najlepsza antagonistka i aktorka!
Za to Nina jest niesamowicie przebiegła, haha. Podoba mi się to niesamowicie, że oszczędzają widzom niepotrzebnych domysłów i dzięki temu wątek idzie żwawo do przodu.

Nina jako Robin Hood
Miesza mi się, bo na siłę chce dostrzec w antagonistach dobre ziarno - nie wiem czy jest ono bardziej rozwinięte w Jędzy czy w Maxie Nilo już dawno przejawia taki stan..
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sylwia94
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 22401
Przeczytał: 11 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 17:40:40 04-03-17    Temat postu:

Brodzia, widzę, że się wkręciłaś Ja obejrzałam kiedyś z 3 pierwsze odc
Powrót do góry
Zobacz profil autora
brodzia
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 13166
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 18:03:16 04-03-17    Temat postu:

Oj wróć! Serial jest świetny!! 20 odcinków przed odwrotem akcji jest dość ciężkich ale serial przy przygotowaniu zemsty i realizowaniu jej jest genialny! Mówiłam ze będę przesuwać ale nie da się
Powrót do góry
Zobacz profil autora
martoslawa
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 11068
Przeczytał: 4 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 17:21:50 05-03-17    Temat postu:

Potwierdzam słowa brodzi, serial jest świetny!

brodzia napisał:
Odcinek 69

hahahaha już myślałam, że Leleco powie Jorginho, że ojciec zaczyna z nim rywalizować o względy Niny

Hahahahahha, ja też myślałam, ze zaraz mu coś powie, ale dziadek jednak trzyma język za zębami. Do czasu.

Jędza niby taka inteligenta, ale nie zauważyła jeszcze, że maż ugania się za Niną, dziwne. Widać to było mniej więcej od czasu gdy kupił jej sukienkę, on jest szalony! I jeszcze w dodatku sam na to nie wpadł, tylko Monalisa mu podpowiedziała, hahahaha.


70

Szybko Ninie wyrosły te rośliny w ogrodzie! Nie wiem czy one są ekologiczne, hahahahahha. Pewnie nieźle je nawoziła.


Ostatnio zmieniony przez martoslawa dnia 17:32:51 05-03-17, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
brodzia
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 13166
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 17:34:48 05-03-17    Temat postu:

Jędza je nawoziła

Ivanka jest taka naiwna..
Powrót do góry
Zobacz profil autora
martoslawa
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 11068
Przeczytał: 4 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 17:35:37 05-03-17    Temat postu:

Szkoda mi tej Ivany. Max jest okrutny.

Jędza tak się zachwyca tym naszyjnikiem, masakra - nic ciekawego, piłkarz nie ma gustu.


Ostatnio zmieniony przez martoslawa dnia 17:36:08 05-03-17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
brodzia
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 13166
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 17:37:40 05-03-17    Temat postu:

Ona utrzymuje Maxa i jeszcze się go boi. To jest niesamowite, że typ mieszkający pod jej dachem się panoszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
martoslawa
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 11068
Przeczytał: 4 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 17:39:54 05-03-17    Temat postu:

Hahahahahha, wszyscy zakochani w Ninie! Choć nie no, Max to zakochany nie jest, on po prostu chce się zabawić.

Ja też nie rozumiem czemu ona go trzyma w domu... ech, te baby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
brodzia
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 13166
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 17:41:08 05-03-17    Temat postu:

Właśnie nie wiem czy nie jest zakochany. Wydaje mi się, że jednak jest bo w innym wypadku nie drążyłby tematu Niny na wyłączność. A on robi przecież wszystko, żeby Jorginho nie pocił się w jej pokoju
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Telenowele wyemitowane Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 90, 91, 92  Następny
Strona 71 z 92

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin